Programma Westland Reünie 2018

Redactie 19-08-2018
Foto: SVGezellige drukte op de Westland Re\u00fcnie.

Dinsdag 21 augustus

12.15 - 21.00 uur Wielerronde met

12.15 uur Nieuwelingen 40 km

13.30 uur Junioren, Amateurs A en Sportklasse 65 km

15.15 uur RABO Dikke Banden Race

16.30 uur Regio Renners A & B 35 km

17.45 uur Ploegentijdrit voor bedrijventeams

19.15 uur Profs A & B Omnium

21.15 uur Ronnie Ruysdael van de Sjonnies in de feesttent aan de Anjerlaan

13.00 - 23.30 uur Kermis op het AH-plein/Verdilaan

14.00 - 17.00 uur Presentatie Genealogie, tekeningen en groepsfoto's uit vroegere jaren in Oude Kerk

21.15 - 00.00 uur Ronnie Ruysdael (van de Sjonnies) in de feesttent aan de Anjerlaan

Woensdag 22 augustus

10.00 - 17.00 uur Naaldwijkse Weekmarkt op het Havenplein

10.00 - 17.00 uur Presentatie Genealogie, tekeningen en groepsfoto's uit vroegere jaren in Oude Kerk

11.00 - 17.30 uur Braderie in het centrum

11.00 - 17.00 uur Meet & Greet met Dora en Diego bij Caiway Shop in de Molenstraat

11.00 - 17.30 uur Bekijk de raceauto van Tim Coronel bij Fourteen in de Molenstraat

11.00 - 17.30 uur Pasar Mundial met zangers Gordon Smith en Humphrey Grey in de Julianastraat

11.00 - 17.30 uur Springkussen en outdoor dartbanen bij de Kleine Woerdlaan

11.00 - 17.30 uur Straattheater met Mops en Totem door centrum

12.00 - 17.00 uur Jeu de Boules-toernooi op het Wilhelminaplein

13.00 - 23.30 uur Kermis op het AH-plein/Verdilaan

13.30 - 17.00 uur Kindermiddag m.m.v. Kwest doe-workshops, Splash kinderdisco, DOS dansteam en DJ Aron bij de Spiegeltent op het Van Tijnplein

17.00 - 19.00 uur Zanger John Dame op het Wilhelminaplein

17.00 - 20.00 uur IBIZA sferen met optredens van o.a. Rodeo Roses op het Havenplein

19.00 - 00.30 uur Darkraver versus Outsiders, Norman, Plug 'n Play, Ransom en Mc I See bij Cannes Outdoor op sportpark De Hoge Bomen

19.00 - 20.30 uur DJ Eeft met Hollandse avond op het Wilhelminaplein

20.00 - 21.00 uur Hollandse Fiesta met DJ Thijs op het Dijkwegplein

20.00 - 00.30 uur DJ Bombastic / DJ Younes bij Teejater Outdoor

20.30 - 22.00 uur Folk rock met Squander Squad bij de Spiegeltent op het Van Tijnplein

20.30 - 00.30 uur DJ Maarten op het Wilhelminaplein

21.00 - 00.30 uur Django Wagner en John Dame op het Dijkwegplein

22.00 - 22.45 uur Feestband One Two Trio op het Wilhelminaplein

22.00 - 02.00 uur Guest DJ SEFA bij Teejater Outdoor

22.30 - 00.30 uur Ierse folk met Woodworks bij de Spiegeltent op het Van Tijnplein

23.30 - 00.00 uur Zanger Stef Ekkel op het Wilhelminaplein

Donderdag 23 augustus

10.00 - 17.00 uur Presentatie Genealogie, tekeningen en groepsfoto's uit vroegere jaren in de Oude Kerk

10.00 - 17.00 uur Disney-knutselactiviteiten bij Caiway Shop in de Molenstraat

11.00 - 14.00 uur Virtual Reality activiteit met Fox bij Caiway Shop in de Molenstraat

11.00 - 17.30 uur Braderie in het centrum

11.00 - 17.30 uur Pasar Mundial met zangers Edu Schalk en Duo Asbun in de Julianastraat

11.00 - 17.30 uur Springkussen en outdoor dartbanen bij de Kleine Woerdlaan

11.00 - 17.30 uur Straattheater met de Mini Mixie Band door centrum

13.00 - 23.30 uur Kermis op het AH-plein/Verdilaan

13.00 - 14.30 uur UDI gymnastiek op het Wilhelminaplein

14.30 - 16.30 uur Westlandse middag met Komfort & Joy en de Zingende Kassenbouwers bij de Spiegeltent op het Van Tijnplein

15.00 - 17.00 uur Kinderdisco groep 1 t/m 8 op het Wilhelminaplein

15.00 - 18.00 uur Matsoe Matsoe, Younes Mochin en Damian Twilt bij Cannes Outdoor op sportpark De Hoge Bomen

16.00 uur Coverband Source op het Dijkwegplein

17.00 - 19.30 uur Feestband Dakkeraf op het Wilhelminaplein

17.00 - 00.30 uur 70's-80's-90's met o.a. Kees Kingsize op het Havenplein

19.00 - 00.30 uur Dyna, Bombastic, Merdan D, Afromanso, MC Nash en MC Marbo bij Cannes Outdoor op sportpark De Hoge Bomen

19.30 - 20.30 uur Muziek met DJ Eeft op het Wilhelminaplein

20.00 - 00.30 uur Feestband X-Static op het Dijkwegplein

20.00 - 00.30 uur Resident DJ's Off Piste en Teejater bij Teejater Outdoor

20.30 - 22.15 uur Blues aan Zee avond met Wooden Paul bij de Spiegeltent op het Van Tijnplein

20.30 - 00.30 uur DJ Henkie op het Wilhelminaplein

21.30 - 00.30 uur The Party Criminals op het Wilhelminaplein

22.00 - 02.00 uur Guest DJ Dr Peacock bij Teejater Indoor

22.45 - 00.30 uur Blues met Jan Akkerman met Phil Bee bij de Spiegeltent op het Van Tijnplein

Vrijdag 24 augustus

10.00 - 17.00 uur Presentatie Genealogie, tekeningen en groepsfoto's uit vroegere jaren in de Oude kerk

11.00 - 17.30 uur Braderie in het centrum

13.00 - 16.00 uur Meet & Greet met Vlinder bij Caiway Shop in de Molenstraat

11.00 - 17.30 uur Pasar Mundial met band The Knightriders in de Julianastraat

11.00 - 17.30 uur Springkussen en outdoor dartbanen bij de Kleine Woerdlaan

11.00 - 17.30 uur Straattheater met De rijdende muzikale winkelwagen door centrum

11.00 - 17.30 uur Smoothie terras met live muziek in de Molenstraat

13.00 - 23.30 uur Kermis op het AH-plein/Verdilaan

14.30 uur Modeshow door Irma Mode en Irma Kids op het Wilhelminaplein

15.00 - 18.30 uur Bass Chaserz, Primeshock, Rejecta en Mc I See bij Cannes Outdoor op sportpark De Hoge Bomen

16.00 uur DJ Eeft met goud van oud op het Wilhelminaplein

16.00 - 19.30 uur Hollandse middag: Mark Verkade, John Dame en Mike Peterson bij de Spiegeltent op het Van Tijnplein

16.00 - 19.30 uur DJ Eeft met Goud van Oud op het Wilhelminaplein

16.00 - 00.30 uur Intosounds met DJ's WES, Diam, Mikaél, Diazandbruno, Artistic Raw, MC Gimmick op Dijkwegplein

16.00 - 01.00 uur Hollandse Potpourri met Daantje, Wesley de Bruin en Marc Lapré op het Havenplein

17.00 - 19.00 uur Band The Raspers op het Wilhelminaplein

18.30 - 01.00 uur Billy the Kit, Ziggy, Donny Brasco, Damian Twilt en Mc Nash bij Cannes Outdoor op sportpark De Hoge Bomen

19.30 - 21.30 uur DJ Gabi Gonzalez op het Wilhelminaplein

20.00 - 01.00 uur Resident DJ's Off Piste en Teejater bij Teejater Outdoor

20.30 - 22.00 uur 70's-80's Disco Equal Split bij de Spiegeltent op het Van Tijnplein

21.30 - 01.00 uur DJ Jeroen Post Ouwe Jongens Krentebrood op het Wilhelminaplein

22.00 - 02.00 uur Resident DJ's Off Piste en Teejater bij Teejater Indoor

22.30 - 01.00 uur 70's-80's disco m.m.v. SOS ABBA tributeband bij de Spiegeltent op het Van Tijnplein

Zaterdag 25 augustus

08.00 uur Ontbijt t.b.v. Westland 4 Gambia op het Wilhelminaplein

10.00 - 17.00 uur Presentatie Genealogie, tekeningen en groepsfoto's uit vroegere jaren in de Oude Kerk

11.00 - 17.00 uur Braderie in het centrum

11.00 - 15.00 uur Meet & Greet met Powerpuff Girls bij Caiway Shop in de Molenstraat

11.00 - 17.30 uur Pasar Mundial met Sunset band, Gerard Doorgeest, Zus in de Julianastraat

11.00 - 17.30 uur Springkussen en outdoor dartbanen bij de Kleine Woerdlaan

11.00 - 17.30 uur Smoothie terras met live muziek in de Molenstraat

13.00 - 14.00 uur DOS Gymnastiek op het Wilhelminaplein

13.00 - 23.30 uur Kermis op het AH-plein/Verdilaan

13.30 - 18.00 uur Oranje Comité Kennis Quiz in de Spiegeltent op het Van Tijnplein

14.00 - 16.30 uur Prijsuitreiking jubileumactie De Tuinen met zanger Riny Valentijn in De Tuinen

14.30 uur Modeshow door Irma Mode en Irma Kids op het Wilhelminaplein

15.00 - 17.00 uur Coverband Try Oud op het Dijkwegplein

15.00 - 18.00 uur Hollandse middag met diverse artiesten o.a. Mark Verkade en Jair de Groot bij Theater Outdoor

16.00 - 20.00 uur D!Kxs op het Havenplein

16.00 - 20.00 uur Coverband Alex en Bart op het Wilhelminaplein

16.00 - 01.00 uur Voor ieders wat wils met optredens o.a. van Carlo & Serge op het Havenplein

17.00 - 19.00 uur Coverband Square op het Dijkwegplein

17.00 - 01.00 uur The Boy Next Door, Rapper Sjors, Ricardo Castano & Ruben Mc, Rugged, SWG, Mc Nash, Mc Shiedz en DJ Robin V bij Cannes Outdoor op sportpark De Hoge Bomen

20.00 - 01.00 uur Resident DJ's Off Piste en Teejater bij Teejater Outdoor

20.30 - 22.00 uur Coverband Oversized in de Spiegeltent op het Van Tijnplein

20.30 - 01.00 uur Het Foute Feestfestijn met Johny Glitter, Jody Bernal, DJ Morinho en De Charmante Gasten op het Wilhelminaplein

20.30 - 01.00 uur Rockband No Comment op het Dijkwegplein

22.00 - 02.00 uur Resident DJ's Off Piste en Teejater bij Teejater Indoor

22.30 - 01.00 uur Crystal Dream (U2 band van vorig jaar) met de Rockin' Roller Coaster in de Spiegeltent op het Van Tijnplein

Zondag 26 augustus

13.00 - 18.00 uur Kermis, familiedag=reductiedag op het AH-plein / Verdilaan